Kim Kardashian u dha fansave një vështrim shumë seksi në stilet më të reja duke iu bashkuar koleksionit të saj SKIMS Swim.

Ylli i realitetit, 41 vjeç, modeloi një sërë bikini dhe kostume banje në një video të postuar në Instagram Stories të hënën.

Pavarësisht se çfarë kishte veshur, qoftë bikini tanga apo kostum më modest, nuk mund të mohohej se sa mahnitëse dukej Kim në stilet e pakta. Pavarësisht nëse dikush kërkonte diçka për të ndenjur apo për të treguar atë trup veror, linja e rrobave të banjës së Kim kishte diçka për të gjithë.

Kim e nisi mini-sfilatën e saj të modës me një varg bikini të bardha seksi, të cilat i lanë pak imagjinatës. “Në rregull, unë do të provoj rrobat e banjës për ju djema, dhe kjo është pjesa jonë origjinale e kravatës dhe pjesa e sipërme e trekëndëshit,” shpjegoi ajo. “Dhe tani do të provoj mikrofonat për ju, në mënyrë që të shihni ndryshimin me pjesën e sipërme”, shpjegoi ajo ndërsa pozoi në dhomën e saj të zhveshjes.

Dhe ky është një nga stilet tona të reja. Është pjesa e poshtme mikro tanga dhe pjesa e sipërme mikro trekëndëshi”, vazhdoi ajo teksa modelonte bikinit seriozisht të pakta. “Kjo është tanga, mund ta shihni që ngrihet më lart përpara dhe është një tanga prapa.

“Më pëlqejnë rrobat e bardha të banjës”, shtoi ajo në videon e saj të veshur me një bluzë të bardhë dhe funde tanga. ‘Para së gjithash, më pëlqen ta shtresoj kështu. Me bluzën e vogël mikro dhe më pas bluzën e vogël sipër, dhe kjo është tanga jonë, ajo ngjitet më lart në pjesën e pasme se sa ajo e fundit.

‘Kështu që ju e dini, rrobat e bardha të banjës mund të bëhen pak të tejdukshme. Pëlhura jonë është e bukur dhe e trashë dhe ju mban brenda dhe është e mrekullueshme, por do të bëhet pak e pastër. Pra, shtresa ose përgatituni.’