Blogerja Armina Mevlani është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale. Ajo është në një marrëdhënie prej shumë vitesh me Shkëlzen Berishën dhe merr gjithmonë vëmendjen dhe sa i përket jetës private.

Së fundmi, në një intervistë virtuale me ndjekësit, ka zbuluar planet për t’u bërë nënë. Njëri prej ndjekësve e ka pyetur blogeren nëse është shtatzënë. “Akoma jo, së shpejti, do të doja ta përjetoja këtë eksperiencë në fakt”, është përgjigjur Armina.

Kujtojmë që pak kohë më parë, duke iu përgjigjur ndjekësve, ajo zbuloi dhe se nuk e dinte se kush ishte Shkëlzeni kur është njohur me të.

“Që në momentin e parë që e kam parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte…Më pas me kalimin e kohës tek ai gjeta shumë gjëra…

Ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantike, ëndërrimtar, nëse na lë bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shumë shpejt. Plotësojmë njëri-tjetrin gjithmonë. Tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë”.