Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Nevina Shtylla, po shijon pushimet e saj verore në plazhet e Greqisë. Nevina, me ëmbëlsinë që e karakterizon, ka fituar zemrat e shumë shqiptarëve.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto nga plazhet e Greqisë, ku reklamon trupin e saj perfekt. Bukuroshja brune i ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me fotot e publikuara, duke marrë mijëra pëlqime e komente pozitive.

Në foton më të fundit të postuar, Nevina shihet e veshur me bikini ngjyrë të zeza dhe në një pozë shumë normale, duke treguar kështu se nuk është e nevojshme të reklamosh trupin që të jesh e pëlqyer.

Gjithashtu, Nevina ka publikuar edhe foto e veshur me fustane verore, duke treguar klas edhe finesë. Jo më kot, kjo gocë është një nga më të dashurat për publikun, pasi ka një thjeshtësi dhe ëmbëlsi për t’u pasur zili…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NEVINA SHTYLLA 🧸 (@nevinashtylla)