Padyshim që Vittoria Fedez, vajza e Chiara Ferragni dhe reperit Fedez, është një prej bebeve më të famshme në rrjetet sociale.

Në llogarinë e nënës së saj në Instagram, vogëlushja imponon stilin dhe vendos trendet me mini veshjet e saj të modës plot ëmbëlsi.  Tashmë, nga plazhet e Ibizës ku po pushojnë familjarisht, influencuesja ka treguar mini veshjen e re të së bijës: një mini rroba banje dypjesëshe me printe kafshësh dhe syze dielli.

Përdoruesit e rrjeteve sociale u prekën kur panë veshjen e re të foshnjës Vittoria: mini bikini me print leopardi në tone. Pjesa e sipërme e veshjes është trekëndore dhe pjesa e poshtme është një pareo e nyjëtuar anash. Mini look-un e ka kompletuar me sandale plastike në kombinimin mbresëlënës të ngjyrës turke dhe fuchsia.

Aksesorë? Syze dielli të formatit ovale me korniza të verdha pastel dhe xham opake, që sollën butësi dhe origjinalitet në pamjen mini. Për të ngritur stilin në butësi, nëna e saj Chiara i lidhi dy bishtat e saj me shirita rozë.

Javë më parë, vajza e Chiara Ferragni debutoi për herë të parë me bikini dhe me gjithë hirin që e karakterizon, pozoi për nënën e saj në brigjet e detit në brigjet e Sardenjës, në Itali.