Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Nora Istrefi, vazhdon të jetë në fokus të mediave të showbizz.

Që nga koha kur Nora Istrefi u martua me Robert Berishën, jeta e saj ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Por edhe pas ndarjes së tyre, Nora vazhdoi më shumë fokusin në karrierën e saj dhe sjellën e këngëve të reja.

E ajo natyrisht është edhe një nënë e përkushtuar në rritjen e vajzës së vetme, Rennen. Së fundmi Nora po shijon disa ditë pushimi me të voglën e saj, e nga atje ka sjellë një imazh shumë joshës.

Kujtojmë që Nora Istrefi ndiqet nga më shumë se 1 milionë fansa në rrjetin social Instagram dhe është një prej femrave më të suksesshme shqiptare në dy dekadat e fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)