Kim Kardashian zgjodhi një ndryshim vendndodhje në fillim të këtij muaji, kur solli fëmijët e saj për një udhëtim në plazhet e mrekullueshme të “Turks&Caicos”.

Ylli i showbizz-it, 41-vjeçare, shfaqi figurën e saj fituese me një kostum të zi plazhi, ndërsa ajo luante me fëmijët e saj të vegjël : North, nëntë vjeç; Shën, gjashtë; Çikago, katër; dhe Psalmi, tre vjec.

Themeluesja e “Skims”, po ndihej veçanërisht lozonjare teksa pozonte për disa fotografi argëtuese me fëmijët e saj, duke përfshirë disa që nxirrnin në pah forcën e vajzes, North-it teksa ngriti nënën e saj në shpinë.

Kim Kardashian zgjodhi thjeshtësinë dhe elegancën me rrobat e saj të banjës. Ajo u mbulua me një bluzë të zezë, e cila theksonte barkun e saj të sheshtë dhe theksonte humbjen e peshës në përgatitjen e Met Gala.

Ajo e plotësoi atë me funde bikini me prerje të lartë, të cilat ishin në kontrast me flokët e saj të lyer bionde platin, të cilat arrinin deri në shpinë.

Fëmijët të gjithë plotësuan rrobat e banjës së nënës së tyre me ansamble kryesisht të zeza, megjithëse të gjithë ishin të veshur më konservativisht. Kim-it dhe fëmijëve të saj iu bashkua një grua tjetër me një bluzë rozë dhe pantallona të shkurtra kamuflazhi, e cila dukej se ishte aty për të bërë fotot e tyre.

Megjithatë, ishte një çështje e thjeshtë dhe ajo i bëri vetëm fotografitë në telefonin e saj, duke sugjeruar se dita e plazhit mund të jetë ushqim për llogarinë e Kim-it në Instagram.

Kim dhe fëmijët pozuan për disa foto në grup, por ylli i Kardashians gjithashtu u përball me të gjithë fëmijët e saj teksa dëfreheshin në surf.

Në disa nga fotot, ajo ngriti duart lart në shenjë paqeje mbi kokën e saj, ndërsa ajo dhe fëmijët shfaqën buzëqeshjet e tyre më të mëdha për kamerën.