Moderatorja e njohur e ekraneve shqiptare, Dojna Mema, u bë nënë për herë të parë rreth 1 muaj më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin e veçantë Nolan Sol.

Që nga ai moment, Dojna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht çaste të ndryshme me të birin. Së fundmi, moderatorja ka publikuar një foto para pasqyrës…

Përmes kësaj fotoje, ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për te gjitha nënat e reja. “Jam krenare për trupin tim që për nëntë muaj ishte shtëpia e një qenieje tjetër she i dha jetë dashurisë time më të madhe.

Kështu që barkun e maskuar në dy masa më të mëdha dhe shenjën e operimit që i dashuroj në çdo milimetër të tyrin. Faleminderit zot”, ka shkruar Dojna.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)