Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, modelja Ada Deda ka ngritur temperaturat në rrjet, teksa ka publikuar disa foto nga pushimet e saj.

Modelja nuk e ka aspak kompleks të reklamojë fizikun e saj për 176 mijë ndjekësit që ka në Instagram, duke marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Ada Deda shpeshherë publikon foto provokuese në profilin e saj në rrjetin social Instagram dhe kështu kanë qenë edhe 3 fotot e fundit që ka publikuar.

Ada shihet në një varkë duke lundruar në det, nga ky ka shkrepur dhe pozat seksi, ku shihen të pasmet e saj në bikini shumë minimaliste.