Kohët e mira duket se nuk do të ndalen, pasi familja Beckham dhe grupi i tyre i gjerë i miqve u relaksuan në bordin e një jahti luksoz në brigjet e Saint Tropez.

Ish-futbollisti David dhe gruaja e tij, Victoria janë në mes të një pushimi veror në Mesdhe dhe dukej se po përfitonin maksimalisht nga plazhet madhështore.

E veshur me një rroba banje të kuqe të gjallë që të kujton ato të preferuara nga Pamela Anderson në shfaqjen e viteve ’90 në Baywatch, Victoria Beckham, 48 vjeçe, tregoi trupin e saj fantastik gjatë stërvitjes në një nga katër kuvertat e anijes së madhe.

Ish i “Spice Girl” vendosi të kryente një seri rutinash me ushtrime. Ajo mbante një kapele bejsbolli blu të kaltër dhe mbronte sytë pas një palë syze dielli të errëta ndërsa ruante regjimin e saj të mbajtjes në formë.

Ylli kishte një shkëlqim të shëndetshëm ndërsa kryente ushtrimet e saj përpara se të zhytej në një shezlong për t’u shijuar në rrezet e diellit të bukur të ngrohtë.

Victoria ka pushuar me bashkëshortin David në vende të ndryshme në të gjithë Mesdheun javët e fundit, me superjahtin që kushton 1.6 milionë funte në javë për t’u marrë me qira. Ata janë bashkuar nga djali i tyre Cruz, 17 vjeç, dhe e dashura e tij e re, modelja Tana Holding, dhe vajza e tyre Harper, 11 vjeç.