Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira, është një ndër prezantueseve më të komentuara ne rrjet dhe së fundmi ka ndarë një shqetësim në “Instagram”.

Einxhel Shkira shkroi se një fqinj i saj, konsumon lëndë narkotike ne ballkon dhe për pasojë, i gjithe tymi futet brenda shtëpisë së saj.

Ja postimi i plotë i moderatores ne rrjetin social “Isntagram”: “Çdo ditë, kryesisht në mbrëmje një komshi diku këtej rrotull pin bar…tymi hyn në shtëpinë time dhe përzien stomakun për të vjellë!

Prandaj, nëse rastësisht ndodh që më ke follow do doja të të thoja: “kushdo e kudo qofsh ose leje barin ose shko pije nja dy pallate më tutje ndryshe si kemi mirë punët bashkë!”, shkroi Einxhel.