Aktorja e njohur shqiptare, Rita Lati, festoi ditëlindjen e saj dhe nuk kishte si të mungonte një urim unik nga e bija, Roza Lati që është një prej moderatoreve më të njohura në Shqipëri.

Aktorja Rita Lati, mbush 62 vjeçe, teksa e bija Roza shkruan me shaka se duket shumë bukur për 25 vjetor. “Pa shih sa e bukur je mamo! S’ta beson njeri që bën 62 sot! Më fal 25! Gëzuar ditëlindjen bossi!”

“Sot ka ditëlindjen Bossi. Ajo që bën ligjin me prezencë pa fol e le të flas. Që bën ligjin edhe duke qesh e duke bërë humor. E lërë kur është serioze e me nerva. Gëzuar ditëlindjen Mam!

Fjalët dhe mirënjohjet t’i kam shkruar çdo ditëlindje e çdo 8 Mars! Sot me veç po të uroj jetofsh sa më gjatë e vogla ime!”, shkroi Roza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)