Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, përveç zërit të veçantë, ka rënë gjithmonë në sy edhe për bukurinë e saj dhe trupin thuajse gjithmonë perfekt.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto tepër të veçanta nga pushimet, ku këngëtarja ekspozon linjat e saj.

Edhe pse ka pak kohë që është bërë sërish nënë, duket që Zaimina është kujdesur shumë për veten.

Postimi i saj i fundit ka marrë me qindra pëlqime dhe komente, me ndjekësit të cilët e përgëzojnë përmes emoji-ve.

Komentet nuk kanë munguar as nga miqtë e saj të ngushtë, që nga moderatorja Eva Cana, tek Oriola Marashi, Franceska Jace, por edhe Olta Gixhari, e cila ka goditur me komentin e saj.

‘Zaimina, nis tjetrin se ti nuk u “shkaterrove” as me te dytin, je nje yll’ – i komenton aktorja shqiptare Zaiminës.

Ky koment duket se e ka bërë të qeshë këngëtaren, e cila i ka kthyer përgjigje përmes disa emoji-ve që tregojnë se po qesh me lot.