Dashi – Do bashkëpunoni fort me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje me se miri. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do jene me te qete. Për beqaret do ketë takime te shumta, por ata duhet ta hapin zemrën jo te mbyllen ne vetvete. Nëse kryeni shpenzime te pamenduara financat do dobësohen tej mase. Kujdes!

Demi – Sot duhet ta ndryshoni rrënjësisht sjelljen tuaj përkundrejt partnerit sepse nëse vazhdoni me kokëfortësinë qe ju karakterizon do keni shume probleme. Beqaret duhet te bëhen gati për takime vendimtare. Shume gjera do ndryshojnë për ta. Ne planin financiar tregohuni inteligjente dhe largpamës. Po shpenzuat pa fund për ta kënaqur veten do keni vështirësi me pas.

Binjaket – Nëse lidhja juaj është e forte gjithçka do shkoje mire sot. Do kuptoheni për mrekulli me partnerin dhe do argëtoheni pa fund se bashku. Beqaret nuk duhet te kërkojnë dashuri si neper përralla sepse ato nuk ekzistojnë ne te vërtetë. Sipas Horoscope ne planin financiar duhet te tregoheni me te kujdesshëm sepse gjendja nuk do jete me aq e qëndrueshme si me pare.

Gaforja – Do e konsolidoni lidhjen tuaj gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni qe ne orët e para te mëngjesit problemet qe ju kishin dale. Nëse nga ana tjetër jeni ende beqare, sado qe te mundoheni te gjeni personin ideal nuk do ja dilni mbanë. Qe te mos mërziteni vete qëndroni me tepër me miqtë. Ne planin financiar do jete Urani qe do ju mbështesë fort. Nuk priten probleme.

Luani – Do ndiheni me te largët gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah dhe ndonjëherë do ju shkoje mendja t’i jepni fund lidhjes. Mos hidhni hapa për te cilat do pendoheni shpejt. Beqaret do fillojnë një histori dashurie shume te bukur dhe afatgjate. Sipas Horoscope financat menaxhojini me sa me shume kujdes sepse një gabim i vogël dhe gjerat mund te marrin tatëpjetën.

Virgjeresha – Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift, sot do mundoheni te vendosni pak rregull. Ndonjëherë duhen bere edhe tolerime për te mirën e te gjithëve. Beqaret do kërkojnë perfeksionin tek një person prandaj edhe sot do mbeten vetëm. Shpenzimet duhet t’i pakësoni dhe nga ana tjetër te kryeni një riorganizim te të ardhurave. Kërkoni ndihmën e specialisteve.

Peshorja – Dite serish e vështirë kjo e sotme për te dashuruarit. Edhe pse do mundoheni shume, nuk do e ruani dot ekuilibrin. Neper mendje do ju shkojnë mendime pa fund. Beqaret me mire te mos ëndërrojnë shume sepse me pas realiteti do iu duket akoma me i hidhur. Financat do jene te mira, megjithatë nuk duhen ndërmarrë shume rreziqe. Hiqni ndonjë para mënjanë.

Akrepi – Nuk do keni për çfarë te ankoheni gjate kësaj dite sepse ne te vërtetë gjithçka do shkoje për mrekulli ne jetën tuaj ne çift. Partneri jo vetëm qe do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës, por dhe do ju toleroje jashtë mase. Sipas Horoscope beqaret do lodhen se kërkuari dashurinë, por ne fund do mund ta gjejnë atë. Ne planin financiar do mbizotërojë gjate gjithë kohës ekuilibri.

Shigjetari – Do jeni me humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do jeni gati ta toleroni me tepe rate qe keni ne krah. Marrëdhënia ne çift do ece ne rrugën e duhur. Beqaret nuk do i rezistojnë dot tundimit dhe do fillojnë aventura te këndshme. Gjendja e financave do jete mjaft delikate. Mire do jete te mos kryeni asnjë investim sepse do ju shkatërrojë.

Bricjapi – Dite mjaft romantike dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo çast do jete i bukur, prandaj nuk do dëshironi qe dita te marre fund. Beqaret nuk do preferojnë ta fillojnë sot një lidhje edhe pse mundësitë do jene te mira. Me financat mundohuni te tregoheni sa me te matur qe te mundeni ne mënyrë qe gjendja te filloje te stabilizohet disi.

Ujori – Dite shume e ndërlikuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje te mëdha kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do shkoje si ju e keni dashur. Beqaret me mire te mos hedhin asnjë hap sepse do lëndohen me shume sesa e kane menduar ndonjëherë. Sipas Horoscope ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe edhe sikur gjendja te jete e qëndrueshme.

Peshqit – Do jeni shume te përqendruar gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift dhe do mundoheni qe gjerat te shkojnë sa me mire. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim impresionues. Asgjë nuk do ndryshoje nga disa kohe me pare. Ne planin financiar do keni vështirësi për t’ia dale mbanë. Kërkoni ndihmën e familjareve ne rast nevoje.