Ylli i serialit “TOWIE” (The only way is Essex), Lauren Goodger, është duke u fshehur me një gropë në syrin e saj, pasi i dashuri e sulmoi. Aktorja Lauren, 35 vjeçe, është mbyllur me një mik të saj në një adresë sekrete, sepse ajo ka frikë të takohet me Charles Drury, i cili është liruar me kusht me dyshimin se e kishte sulmuar pas funeralit të foshnjës së tyre.

Ajo gjithashtu përballet me një pritje me ankth për rezultatet e rrezeve X, pasi vuajti rëndë abortimin e fëmijës. Mësohet se ajo ka lëndime në fytyrë. Drury, 25 vjeç, thuhet se e ka sulmuar atë vetëm disa orë pas një varrimi familjar privat për vogëlushen, e cila vdiq pak pas lindjes më 8 korrik pas komplikimeve.

Dhjetë mjekë luftuan për të shpëtuar foshnjën 9 kg, e cila kishte një rrahje të fortë zemre përpara se të fillonin kontraktimet e Lauren.

Drury, i cili mohon sulmin në Upminster, Essex, u mbajt gjatë gjithë ditës nga policia në Londrën Lindore përpara se të lirohej me kusht në orën 3 të mëngjesit të së premtes. Burimet thonë se Lauren ka frikë se kushtet e lirimit me kusht nuk e pengojnë atë të hyjë në qark, që do të thotë se ajo mund të përplaset me të.

Një burim i tha The Sun të dielën: “Lauren është absolutisht e tmerruar. Kjo e ka tronditur keq. Ajo pësoi disa lëndime të këqija dhe ka frikë se ka pësuar një thyerje të gropës së syrit.

Ajo ka ende shumë dhimbje dhe po pret rezultatet e rrezeve X për të parë se sa serioze është. Lauren tani është duke u fshehur me një mik.

Ajo ka theksuar me të vërtetë se kushtet e lirimit me kusht të Charlie nuk kanë specifikuar se ai është mbajtur jashtë zonës së Essex. Ajo nuk dëshiron që ai të lejohet të shkelë në Essex. Ajo është shumë e tronditur nga kjo situatë”, tha burimi.