Lori Hoxha feston ditëlindjen sot dhe sigurisht që nuk mund të mungonte urimi i Sarës. Ajo ka publikuar në Instagram një foto të Lorit e cila shihet mjaft e qeshur me mbesën e saj.

“Dy vajzat e mia të preferuara. Gëzuar ditëlindjen L. Gjatë gjithë jetës sonë ne kemi mbajtur dorën e njëra-tjetrës në çdo hap, dhe sot jam më krenare të them se nuk ke më nevojë për timen.

Edhe pse rrugët tona mund të jenë të ndryshme, ti dhe unë do të jemi gjithmonë ‘tifozet’ më të mëdha të njëra-tjetrës.

Vazhdo të jesh kjo që je dhe kurrë mos ndalo së treguari botës se për cfarë je krijuar”, shkroi Sara në postimin e saj.