Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, i ka habitur të gjithë me veprimin e saj të fundit ku ka sulmuar publikisht disa nga vajzat e njohura të showbizz-it.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, Arbnora Ademajn dhe Shkenda Dubovën, ku nëpërmjet një postimi në Instagram, artistja i ofendon duke i quajtur ‘l*vire’.

“1 lavirja Morena, 2 Arbnore, Shkenda dhe llaskucët e tyre që hanë prej tyre dhe ua mbajnë qeset”, ka shkruar Fjolla në postimin e parë.

Më pas këngëtarja ka sulmuar gjithashtu dhe menaxherin e disa personazheve të njohur, Jetmir Aga duke shkruajtur krahas emrit të tij “Krim i organizuar”.