Moderatorja e njohur e televizioneve shqiptare, Roza Lati, duket në top formë gjatë pushimeve të saj. Kjo e fundit ka postuar disa foto me bikini në rrjetet sociale, ku shihet shumë seksi.

“Mood-i im këtë Gusht. Gëzuar yje. Unë dhe Fernando Rodriguez Kah jemi shokë të pandarë. Faleminderit. Kalofshi mirë. Respekte!”, shkroi Roza Lati krah fotove.

Pak ditë më parë, Roza ishte e ftuar në emisionin “Prive Reality”, ku u pyet në lidhje me statusin e saj. Roza Lati konfirmoi se është beqare dhe se i ka dhënë fund lidhjes qe kishte…

“Kanë dalë llafe që jam fejuar. Jo nuk jam fejuar. Kam qenë në studio me Monika Lubonjën dhe kam bërë një shaka një batutë. Dhe prej shakasë e kanë kapur e kanë.

Jam single, do thuash që jam ndarë këto kohët e fundit? Po jam ndarë! E ndava bastardin nuk më meritonte”– tha Roza Lati mes te tjerash…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)