Kastro Zizo është një nga artistët e njohur shqiptarë, prej vitesh pjesë e tregut muzikor.

Së fundmi, ai është shfaqur në krah të këngëtares së famshme, Rozana Radi, e cila është një nga artistet më aktive në rrjete sociale.

Rozana ka publikuar një video në Instagram me Kastron, ku ky i fundit i kërkon publikisht t’i heqë bllokun nga rrjetet sociale.

Dyshja duken mjaft të qeshur, teksa zbulojnë se ata nuk kanë folur për gjashtë vite me njëri-tjetrin. Por te kjo video, Rozana dhe Kastro tregojnë komplet të kundërtën.

Tani na duhet thjesht të presim nëse Rozana do t’ia heqë bllokun Kastros apo jo.