Big Brother VIP 2 Albania ka startuar dhe menjëherë banorët e shtëpisë janë kthyer në qendër të vëmendjes. Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në Shqipëri.

Por sigurisht që fotot ‘hot’ që ajo poston herë pas herë nuk marrin vetëm komente pozitive. Në një bisedë me Tean dhe Kiarën, ajo tregoi disa prej këtyre rasteve.

Kejvina: Më thotë njëra mua, i bën photoshop fotove. I shof foton e profilit dhe e kishte face app komplet.

Tea: Si mund të më gjykosh mua me bikini, kur vetë e ke profilin të tillë…?

Kejvina: Këta pa moral, bëjnë moral. Por mua më pëlqen edhe kur më shajnë…

Tea: Mua s’më intereson fare!