Një nga këngët më të suksesshme të Bebe Rexhës, po merr një jetë të re falë një performance virale të kërcimit K-pop.

Më 10 qershor, anëtarët e “ITZY”, Yeji dhe Ryujin, lëshuan një performancë magjepsëse kërcimi në këngën e Rexhës “Break My Heart Myself”.

I filmuar për kanalin e vallëzimit me bazë në Kore, Studio Choom, prodhimi mjaft intensiv u ngrit menjëherë me fansat e K-pop-it dhe më gjerë, duke fituar më shumë se 25 milionë shikime deri më sot dhe duke fituar vëmendjen e Bebe.  Këngëtarja la një koment në videon në YouTube, duke thënë: “Ju vajza e keni qarë këtë kërcim”

Bebe vazhdoi të tregojë dashuri për kopertinën në rrjetet e saj sociale dhe, deri më 13 qershor, ndau në Twitter se “labeli i saj po promovon këngë në Korenë e Jugut tani”  për shkak të kopertinës, duke shtuar, “Jam shumë mirënjohës për ju djema.”

Më 14 qershor, Yeji dhe Ryujin falënderuan Rexhën për komentet, duke shtuar: “Ishte kënaqësi të performoja me këngën tënde të mrekullueshme”.