Khloe ndan foton e vajzës True Thompson pas pritjes së djalit… Pasi mirëpriti një djalë me ish-in e saj Tristan Thompson, Khloe Kardashian bëri komplimente për vajzën e tyre True Thompson në Instagram.

Mes lajmeve se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë, ylli i Kardashians shkoi në Instagram për të komplimentuar fëmijen e tyre të parë.

Më 7 gusht, Khloe ndau një foto të ëmbël të vajzës së saj True Thompson, e cila kishte festën e ditëlindjes së 4-të në prill, duke buzëqeshur përpara një figure të madhe koteleje të bërë me lule vjollcë. Ajo shkroi foton e lezetshme, “Vajza ime e lumtur e ëmbël”.

“Khloe dhe Tristan nuk janë përsëri bashkë,” tha një burim i brendshëm për “E News” muajin e kaluar, duke shtuar se nuk kanë folur jashtë bashkëprindërimit. Ylli i NBA është gjithashtu baba i djalit 5-vjeçar të quajtur Prince, si dhe djalit 8-muajsh Theo, me Maralee Nichols.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)