Hasan Salihamidzic, drejtori sportiv i Bayern Munich, komentoi thashethemet për Kalidou Koulibaly dhe Corentin Tolisso.

Deklaratat e tij për mikrofonat e Radio Kiss Kiss Napoli.

“Sollëm Upamecanon në Mynih, kështu që në mbrojtje jemi të mbushur dhe nuk kemi kërkuar Koulibaly.

Tolisso? Askush nuk më ka telefonuar për të. Shpresojmë që ai të luajë një sezon të mrekullueshëm me Bayern Munich”.