Loredana është një nga vajzat e njohura të showbizit shqiptar që është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, klipet dhe koncertet muzikore.

E në këmbim, komentet nuk i mungojnë, e njëjtë si të gjithë vajzat përflitet edhe për fizikun, duke marrë komente nga më të ndryshmet.

Ajo vendosi sot të ndajë me publikun një mesazh të një personi që i komenton gjinjtë. Gjithë sportivitet, Loredana e riposton mesazhin madje nuk e lë dhe pa një përgjigje:

Vëlla une s’kam gjinj. Çfare shikon ti e çfare une nuk shoh”-shkruan ajo në ‘instastory”.