Moderatorja Luana Vjollca është një prej bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar.

Ajo është e njohur për format seksi trupore, ndërsa imazhet tërheqëse nuk e lënë askënd indiferent.

Luana ndiqet nga më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saj nga jeta personale dhe profesionale.

Derisa është duke i shijuar pushimet, Luana vazhdon të jetë aktive me publikimin e fotografive në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur me bikini të gjelbra në një plazh duke treguar hiret e saja.