Këngëtari dhe fituesi i Big Brother VIP 2 Albania, Luiz Ejlli, ka postuar në rrjetet sociale një video, ku shihen të dy me Kiara Titon kapur dorë për dore.

Ata duken shumë të lumtur dhe të qeshur, ndërsa nisen drejt dasmës së Klea Hutës dhe Elgit Dodës.

“Tuneli më i bukur në botë Alban”, shkruan Luizi me humor, ndërsa e shoqëron videon me këngën “When you believe”.