Luizi vijon me batutat e tij pikante brenda shtëpisë së Big Brother.

Në një bisedë me Visin, Luizi ka quajtur Oltën dhe Kiarën kryefjalë të këtij Big Brother-i.

Sipas tij në këtë fazë të lojës nuk do të jetë dyshja Olta-Kiara që do të të dalin si më pak të preferuarat e publikut, por Kristi dhe Qetsori.

Kujtojmë që Luizi dhe Kiara janë bërë çift brenda shtëpisë së Big Brother, ndërsa Olta, konsiderohet si “armike” e Luizit.