Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmshëm “Prime”, banorët e Big Brother VIP 2, u mblodhën të gjithë në oborr për të darkuar.

Luizi i tha Teas se ajo ishte bërë shumë e bukur. Sipas Luzit, kjo ishte hera e parë që ajo ishte rregulluar aq bukur, duke shtuar se edhe “make-up” i shkon shumë.

Tea e falenderoi dhe i tha që ky nuk është look-u i saj i preferuar, por i pranoi komplimentet. Pasi e komplimentoi disa herë, Kiara e cila ishte e pranishme në oborr, shfaqi shenja xhelozie.

Ajo i kërkoi Luizit që të mos i bëjë më komplimente. Kujtojmë se Luizi dhe Kiara janë cift brenda shtëpisë së Big Brother, duke e celebruar lidhjen e tyre edhe me një dasmë…