Diten e djeshme, çifti i njohur “showbizz”-it shqiptar, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, festuan përvjetorin e tyre të martesës.

Përmes një fotografie nga pushimet e tyre, Marina ka zgjedhur të urojë bashkëshortin e saj Getoarin, dhe krahas fotos, shkruan se çfarë është martesa sipas saj.

“Martesa është një marrëdhënie në të cilën njëri ka gjithmonë të drejtë dhe tjetri është burri. Gëzuar përvjetorin dashuria ime”, shkroi Marina.

Duke filluar nga dita e sotme, Marina Vjollca do të jetë shumë aktive në televizion, duke moderuar spektaklin e humorit, Klanifornia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)