A e keni pyetur ndonjëherë veten se si do të ishte të ishe dikush tjetër për një ditë? Me siguri e kanë bërë Kylian Mbappe dhe Lebron James, yje të sportit me famë botërore dhe nga tani të bashkuar akoma më shumë.

Duke kërkuar në Instagram profilin e sulmuesit të PSG-së shfaqet fotografia e numrit 23 të Lakers. Një mister i vërtetë.

E njëjta gjë ndodh në të kundërt. Ndjekësit e të dyve kanë pyetur veten në lidhje me arsyen e “shkëmbimit të identitetit”, edhe pse mbrapa duket se qëndron një partneritet mes dy yjeve, të cilët kanë të njëjtin sponsor.