Konkurrentja e Big Brother VIP, Mikela Pupa, i ka treguar Teas ditën e sotme që është gjykuar për shkak të ngjyrës së saj.

Gjithçka lindi në ambientet e pishinës, ku po pushonin. “Gjithë jetës më kanë gjykuar për ngjyrën.

Më shumë në Për’puthen. Nuk ka mbetur njeri pa më thënë që i përket komunitetit rom”, tha ndër të tjera Mikela.

Kujtojmë se Mikela ka qenë konkurrente edhe e programit të dashurisë, “Përputhen”. Gjithmonë ajo ka qenë një personazh aktiv në programet të ndryshme televizive dhe në rrjetet sociale.