Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ka zbuluar një sekret për fansat e saj. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se nuk pi alkool.

“Nëse kam një dollarë çdo herë dikush me pyet pse nuk nuk pi alkool”, ka shkruar Arta, krahas një video ku shfaq linjat perfekte.

Kujtojmë që bukuroshja njihet për linjat e përkyera të trupit dhe duket se është mjaft e përkushtuar pas ushtrimeve në palestër.

Sa i përket karrierës, Arta së fundmi ka qenë pjesë e “Dance Albania”, por fatkeqësisht nuk ja ka arritur të fitojë, pasi u eliminua të hënën që sapo lamë pas.