Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka arritur të bëhet sërish protagoniste në media me postimet e fundit në rrjetin social Instagram. Videoja e saj me një djalë misterioz, ka tërhequr menjëherë vëmendjen e publikut.

E kemi parë shpesh Encën të publikojë video e foto nga jeta e saj luksoze, të cilat jo gjithmonë janë mirëpritur nga fansat. Veç dashamirësve, ka pasur shumë dhe nga ata ose ato që e kanë kritikuar këngëtaren.

Pikërisht për t’i dhënë një përgjigje të gjitha atyre që e sulmojnë, Enca Haxhia ka bërë një tjetër postim në rrjetin social Instagram.

“Sa herë që një ku*vë e qelbur flet për mua, burri/dashnori/i dashuri i saj është në mesazhet e mia, duke mu lutur t’i ulem në fytyrën e tij. Përulni veten qelbësira, përpara se unë ta bëj”, shkruan Enca.

Prej disa kohësh këngëtarja bukuroshe e ekraneve shqiptare Enca Haxhia është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar “Dubai Porta Potty”.