Ish-presidenti i Inter-it, Massimo Moratti, ka komentuar shitjen e mundshme të klubit zikaltër nga ana e Suning.

“Do të më vinte keq, kishin gjithçka”, ka thënë ish-numri një i milanezëve për La Repubblica.

“Kishin para, një strukturë familjare, edukatë të fortë dhe respekt për vlerat e Inter-it”.