Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka trazuar rrjetin përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto me aktorin shqiptar Blerim Destani, duke e shoqëruar me një tekst mjaft dyshues që ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve.

Krah fotos ajo shkruan se po flasin për filma dhe për fëmijë. “Duke folur për filmat….dhe fëmijët”, shkruan moderatorja e njohur teksa nuk mungon edhe një emoji duke shkelur syrin.

Ndjekësve iu ka bërë përshtypje fakti që ajo ka shkruar se po flet me Blerimin për fëmijët dhe emoji i përdorur, duke ditur që aktori nuk është i martuar.

Në rrjetet sociale janë ngritur kështu dyshimet se mos ndoshta Blerim Destani është bërë baba në fshehtësi? Ai nuk flet shumë sa i përket jetës private, por fjalët e Arbanës janë paska dyshuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)