Këngëtarja e njohur shqiptare, Barbana Dini ka ndarë së fundmi lajmin e ëmbël se do të bëhet nënë për herë të parë.

Përmes një postimi në rrjete sociale, partneri i saj ka zbuluar se ai dhe Barbana janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Bashkëshorti i artistes ka publikuar foto krah Barbanës ku duket edhe barku i rrumbullakosur i këngëtares, ndërsa e uron artisten edhe për ditën e nënës, duke i deklaruar edhe dashurinë publikisht.

Kujtojmë që Barbana jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa nuk ka qenë shumë aktive në muzikë. Ne i urojmë këngëtares shtatzani sa më të lehtë e të mbarë!