Teksa në  Tiranë u zhvillua “Sunny Hill Festival” i organizuar nga i ati Dukagjin, Dua Kipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi ka qenë prezente në dasmën franceze të stilistit Simon Porte Jacquemus me Marco Maestrin. Ajo është shfaqur tejet elegante me fustanin e bardhë transparent, transmeton KultPlus.

Teksa ka kryer disa dite pushime ne Ibiza, këngëtarja e kenges se njohur “One Kiss”, 27 vjeç, veshi fustanin e dekoruar me lule në dasmën e stilistit me origjinë franceze dhe bashkëshortit të tij në Charleval të shtunën.

Dua dukej e mahnitshme me fustanin e saj të tejdukshëm, i cili shfaqte një ndarje të guximshme anash, teksa kalonte nëpër rrugët franceze. Këngëtarja me origjinë shqiptare e ka shoqëruar veshjen me vathë të mëdhenj të bardhë me lule, të cilët plotësonin pamjen e saj.

Lipa shfaqi pamjen e saj të bukur natyrale me një prekje bronzi dhe një buzëkuq në ngjyrë të lehtë, ndërsa gjërat e nevojshme i mbante në një çantë dore të zezë.

Ndërkaq, ajo aktualisht po shijon një pushim të gjatë pasi festoi ditëlindjen e saj të 27-të në fillim të kësaj jave në Ibiza, duke shfaqur kështu figurën e saj të pabesueshme teksa ndau fotot e pushimeve me 66 milionë ndjekësit e saj në Instagram të premten.