Victoria Beckham zbuloi “vendin e saj të lumtur”, teksa ishte duke shijuar rrezet e diellit në superjahtin e saj. Ish i “Spice Girl”, 48 vjece, e cila ka dokumentuar pushimet të familjes së saj në Instagram, tregoi se si një xhin tonik i freskët vodka dhe një libër, ishin gjithçka që i nevojitej për t’u çlodhur.

Victoria shkrepi një selfie duke shfaqur veten me një jelek të bardhë dhe pantallona të shkurtra, duke u mbuluar nga ngrohje në një kapak bejsbolli dhe syze dielli të mëdha. Ajo kishte një gotë bosh të vendosur në shezllon pranë saj dhe ndau me fansat: “Vodka tonik + my kindle = vendi i lumtur i mamit”

Fansat u pajtuan shpejt, me një koment: “Parajsë”. Një tjetër shtoi: “Është vendi i lumtur i çdo mumie” ndërsa një e treta shpërtheu: “Ti dukesh e mrekullueshme Victoria!!”

Njëri më pas supozoi: “Sa bukur të shikosh momentet argëtuese dhe emocionin e vërtetë që ke ende me Davidin pas gjithë këtyre viteve të bashkimit. “Vazhdo kështu vajzë që po jeton jetën tënde më të mirë.”

Familja Beckham ka lundruar rreth Mesdheut me një jaht 1.6 milionë funte në javë gjatë pushimeve të tyre idilike verore. Çifti i janë duke pushuar me fëmijët e tyre më të vegjël Cruz, 17, dhe vajzën Harper, 11, dhe një grup shokësh.

Victoria dhe burri i saj David, 47, kanë rimbushur bateritë e tyre në kuvertën e anijes luksoze. Dhe megjithëse legjenda e futbollit shpenzoi 5 milionë funte në jahtin e tyre në dhjetor, kjo është një anije shumë më e madhe…