Për disa nga shenjat e horoskopit, kjo stinë vere do të jetë e mbushur me netë pasionante dhe romantike. Tre shenja do të fillojnë një lidhje të re ose do të përmirësojnë atë ekzistuesen. Këto tre shenja, janë:

Binjakët – Fati është me ju. Afërdita, planeti i dashurisë, kalon në shenjën tuaj nga 22 qershori deri më 17 korrik, duke rritur karizmën dhe sharmin tuaj. Ftesat për festa, shëtitje, takime do të jenë të shumta. Takime gjithashtu.

Këtë verë keni mundësinë të përjetoni shumë momente pasionante, por edhe ta çoni marrëdhënien tuaj në një nivel tjetër. Në çdo rast, mos harroni të sqaroni pozicionin tuaj dhe dëshirat tuaja.

Bricjapi – Si një person që priret t’i japë përparësi vetëdisiplinës dhe arritjes së qëllimeve, këtë sezon mund të ndihet paksa i pakëndshëm. Përqendrohuni te pasioni dhe momenti, i cili për ju është i paprecedentë. Ju përpiqeni të jeni të ashpër dhe të mos tregoni fytyrën tuaj të pambrojtur, por njerëzit tuaj e dinë se jeni të ndjeshëm.

Lërini të shfaqen emocionet tuaja dhe bëhuni gati për netë plot pasion dhe tension. Me personin e duhur në krah (të cilin sapo mund ta keni takuar) gjithçka mund të bëhet më e thjeshtë, ashtu siç duhet të jetë vera.

Peshqit – Energjia që kalon në jetën tuaj të dashurisë në këtë kohë është emocionuese. Ju jeni ndoshta shenja që do të përjetoni verën më pasionante, ndaj shfrytëzojeni momentin.

Lejojini vetes të heqë dorë nga një njohje e re, pa pasur pritshmëri apo kërkesa për një të ardhme të përbashkët. Me sezonin e Gaforres tashmë duke filluar, mundësitë për takime, argëtim dhe kohë të mira janë këtu…