Jailyne Ojeda është një nga modelet e momentit dhe nuk ndalon së habituri miliona fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku ndiqet nga plot 14.1 milionë fansa.

Pak ditë më parë, modelja e njohur për të pasmet e saj, arriti të trazojë fansat duke bërë të ditur përmes një fotoje dhe një videoje se ishte gati të hapte një profil në platformën e famshme “OnlyFans”.

Në publikimin që është postuar në llogarinë e saj në Instagram, influencuesja shfaqet gjithashtu duke treguar atributet e saj të spikatura, teksa pozon me mini bikini gri dhe rozë, për të treguar mesazhin që ka shkruar në të pasmet e saj.

“Hapa një llogari në OnlyFans”, është teksti që mund të lexohet në të pasmet e tij. Siç pritej, lajmi u prit shumë mirë dhe menjëherë filluan të lënë mijëra shprehje mbështetjeje dhe më shumë se 539 mijë pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda)