Bora Zemani u shfaq në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës e veshur një fustan rozë, i cili duket se ka shtuar kureshtjen për çmimin e tij.

Një faqe në internet e quajtur “Albania Street Style”,  bën me dije se fustani ka vlerën e 325 dollarë.

Po ashtu në ceremoni ishte i pranishëm edhe Donald Veshaj, i cili po ashtu kishte veshur kostum rozë, për tu kombinuar me partneren e tij.