Moderatorja e njohur, Armina Mevlani, është një prej emrave më të përfolur në botën e showbizzit shqiptar.

Ajo është moderatore e emisionit “Goca dhe gra”. Në puntatën e djeshme, ajo ka folur për shtatzëninë dhe peshën të cilën tha se nuk e ka problem.

“Kur të më keni mua unë do ha do e shijoj dhe do ushqej fëmijën se femra është e bukur sido të jetë.

Sigurisht duhet të kujdesemi mos të hani gjëra të dëmshme për shëndetin, por 5 kile më shumë apo më pak nuk ka rëndësi fare”, tha Armina.