Tayna është një nga këngëtaret më të dashura në tregun muzikor shqiptar. Ajo është bërë pjesë e muzikës në vitin 2018 dhe prej atij momenti, ka prodhur vetëm hite njeri pas tjetrit.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka falenderuar fansat për përkrahjen e vazhdueshme dhe ka paralajmëruar që shumë shpejt do të ketë edhe projekte të reja.

“Tri ditë/ 3 milionë është si rruga e ime në këtë jetë 33. 35 këngë për vetëm 4 vite karrierë të krijuara krejt vetë e po më duket që gjithë jetën. Faleminderit për përkrahjen e vazhdueshme.

Plus hite tjera kemi plot që nuk janë publikuar akoma. Deri atëherë…numri që keni telefonuar po feston duke ndriçuar”, ka shkruar 26-vjeçarja, krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)