Einxhel Shkira dhe DJ Dagz do të bëhen prindër së shpejti. Pasi dha lajmin, Einxhel ka treguar dhe foton e parë që kanë bërë si një familje, ku shihen në pishinë duke notuar me një delfin. Krahas fotos, Einxhel shkroi:

“First family portret. Ka kaluar nje jave tashme nga dita qe e ndam gezimin tone me ju dhe nuk kam mundur dot tju pergjigjem te gjitheve sepse telefonat tane jane bllokuar nga dashamirsia e mesazheve tuaja!!

Kemi ngurruar ta ndajme kete lajm por ata qe jane vet prinder tashme mendoj na kane kuptuar pse…megjithate se kemi pritur kete gezim kaq te madh tuajin per kete lajm.

Na keni surprizuar e zbukuruar kete moment me dashurine dhe pozitivitetin qe na keni percjell ne cdo lloj menyre. Me kete cast te lumtur tonin, nga thellesia zemres duam tju falenderojme per cdo fjale te dashur ne urimet tuaja per familjen tone te re, por mbi te gjitha per krijesen tone te cmuar qe mesa duket e dashkan aq shume dhe mezi po e presin bashke me ne.

Kur te rritet do t’i tregojme se sa shume njerez jane gezuar e kane qare nga lumturia qe ai/ajo do te vij ne jeten tone. Ju perqafojme fort virtualisht te gjithve and we love you”, shkroi Einxhel Shkira.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)