Aventura e Mauricio Pochettino te Paris Saint-Germain do të nisë me shumë mungesa.

Parisienët, në fakt, nuk do të kenë në dispozicion plot 9 lojtarë për ndeshjes e së mërkurës kundër Saint-Etienne.

Nuk do të luajnë Mauro Icardi, Kurzawa, Danilo Pereira, Kimpembe, Neymar, Paredes, Florenzi, Bernat dhe Rafinha.

Kthehen në dispozicion Abdou Diallo dhe Pablo Sarabia.