Lajme shumë të mira për Paris Saint-Germain në prag të sfidës së të mërkurës kundër Marseille, e vlefshme për Superkupën e Francës.

Mauricio Pochettino, në fakt, do të ketë në dispozicion Neymar, i cili mungon që nga 13 dhjetori i kaluar.

Do të jenë në dispozicion edhe Kimpembe, Paredes dhe Danilo, ndërsa nuk do të jenë Kehrer, Dagba, Rafinha (të tre pozitivë me Covid-19).