Amanda Holden, modele dhe prezantuese TV, ka mahnitur edhe një herë fansat e saj teksa kërceu në Itali. 51-vjeçarja dukej e mrekullueshme me një fustan të bardhë përpara se kamera t’i shihte vajzën e saj të ngjashme Lexi, 16 vjeç, dhe Alan Carr, me të cilin po filmonte.

Amanda, e nxirë dhe e lumtur, shkroi në mbishkrimin e videos: “Jemi në Sicili, Itali. Kërcejmë, një familje e lumtur.”

Fansat e saj nxituan ta komentojnë, me një person që shkruan: “Dukesh kaq e bukur”. Një i dytë shtoi: “Të pëlqeni këtë! Asnjëherë e mërzitshme me ju përreth.” Ndërsa një i tretë komentoi: “Absolutisht e mrekullueshme dhe mahnitëse!”

Amanda dhe Alan janë duke filmuar së bashku një shfaqje pronash në BBC – dhe po rinovojnë një shtëpi në Itali për programin e ri. Një burim tha për The Sun: “Amanda është pronë e “nxehtë” në BBC tani.

Shfaqja e saj e ardhshme e madhe është me Alan. Ata e krijuan vetë konceptin dhe e parashtruan atë.

Do të shihen duke bërë një pronë të mahnitshme në Itali dhe duke e transformuar atë nga një guaskë në një shtëpi ëndrrash. Amanda dhe Alan kanë kimi dhe do të jenë të mahnitshëm në ekran së bashku”, tha burimi.