Pakkush mund ta përballojë atë dhe shumë e ëndërrojnë atë, është shtëpia e pushimit të Justin Bieber në Hawaii që qëndron në një ujëvarë natyrore 70 metra.

Ka një fushë tenisi, një fushë golfi, një stadium për 450 persona, një akuapark, një rrëshqitëse uji dykatëshe dhe një pamje befasuese e oqeanit. Quhet Waterfalling Estate dhe do të dalë në ankand me çmimin bazë prej 5.75 milionë dollarë.

Waterfalling Estate është një vilë unike në botë për pozicionin dhe karakteristikat e saj. Shtëpia e pabesueshme, ku Justin Bieber kaloi pushimet në vitin 2016, ndodhet në bregun verilindor të Big Island dhe ka qenë vendndodhja e filmave të shumtë si Love Island dhe Ex on the Beach.

Shtëpia e pabesueshme e pushimeve ndodhet në pikën e Hilo ku xhungla takohet me oqeanin dhe bregdetin e Hamakua.

Vila është vlerësuar për rreth 10 milionë dollarë, por aktualisht mund të merret me qira për një kosto javore që varion nga 34,950 dollarë në javë në sezonin e ulët deri në mbi 70,000 dollarë në javë për pushime.

Me pesë dhoma gjumi, dy suita master dhe dhjetë banja, Waterfalling Estate ofron gjithçka që ju nevojitet për një pushim të paharrueshëm.

Shtëpia gëzon një pishinë në çati me rrëshqitëse uji, fusha tenisi dhe golfi, qendra spa dhe ujore, një dhomë lojërash dhe dy vaska me hidromasazh, një garazh për katër makina, një helikport dhe një bar në natyrë.