Kohët e fundit, ish-konkurrentja e emsionit “Përputhen”, Mikela Pupa, ka zbuluar se i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin Erion Kukaj.

Pas daljes nga emisioni, Mikela dhe Erioni ndanin shumë shpesh me ndjekësit e tyre momente nga jeta dhe romanca e tyre. Por pak muaj pas daljes nga emisioni, dyshja u ndanë dhe vazhduan rrugët e tyre.

Mikela ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, aty ku tregoi se si e do mashkullin e saj në krevat, duke mos shfaqur aspak komplekse e duke falur hapur.

“Do doja që partneri im që do kem në krah, të jetë mendjehapur. Dëshiroj që gjërat të mos bëhen monotone dhe cdo gje do të jetë OK. Dua që t’i provoj edhe seksin, edhe pasionin në krevat”, u shpreh Mikela mes të tjerash.