Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras u shfaqën shumë të dashuruar teksa bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në Festivalin e 76-të të Filmit në Kanë.

Këngëtarja 27-vjeçare me origjinë shqiptare konfirmoi në mars se ishte në lidhje me regjisorin 41-vjeçar Romain Gavras. Çifti deri më tani e ka mbajtur marrëdhënien shumë private, por nuk i rezistuan dot tapetit të kuq të Kanës.

Pas paraqitjes së tyre, fotot dhe videot bënë xhiro në rrjet. Mirëpo, një person nuk i pëlqen zgjedhja e Duas. Klea Huta, përmes një video pyet Duan duke nënkuptuar se nuk ka shënuar asnjëherë në shenjë me të dashurit e saj.

Dua ti them Dua Lipës, moj goc, po si nuk shënove një herë në shenjë me këto?” Kleas nuk i pëlqen Romain, po ju ndani të njëjtin mendim?