True Thompson është 4 vjeç dhe ka lindur më 12 prill 2018 nga lidhja që Khloe Kardashian kishte me basketbollistin Tristan Thompson.

Të dy u ndanë pas tradhtive të shumta në vitin 2021 dhe më pas u kthyen së bashku për një kohë të shkurtër, gjatë së cilës ata patën një fëmijë të dytë (nëpërmjet një nëne surrogate) të lindur më 5 gusht 2022.

True duket se dëshiron të ndjekë hapat e nënës së saj në botën e modës: ajo tashmë është një baby influencer! Ajo adhuron ngjyrën rozë.

Jo rastësisht ishte ngjyra kryesore e zgjedhur për përgatitjen e festës që nëna e saj organizoi me rastin e ditëlindjes së katërt. Rozë ishte edhe fustani i vogëlushes: një Barbie në miniaturë. Madje edhe pamja e saj e fundit, e publikuar nga mami Khloe, është në stilin e përsosur Barbiecore.

Ky term tregon gjithçka që i referohet botës përrallore të Barbie dhe që tradicionalisht karakterizohet nga ngjyra rozë, ngjyra ikonë e kukullës më të famshme në botë.

Ashtu si pranvera e kaluar, edhe këtë verë është roza, në nuancat e saj të ndryshme, ngjyra e domosdoshme. Është ai që dizajnerët kanë treguar më shumë në pasarelë dhe është gjithashtu i preferuari i influencuesve dhe personazheve të famshëm.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ka postuar një seri fotosh të vajzës së saj të veshur tërësisht në rozë, të kompletuara me syze dielli në formë zemre dhe një çantë Louis Vuitton (prandaj sigurisht më e shtrenjtë se ajo e zakonshme).

Çanta luksoze në versionin e papersonalizuar shitet në faqen zyrtare të Maison prestigjioze për 1300 euro: është modeli Nano Speedy me doreza të dyfishta dhe rrip shpatullash, një version më i vogël i krijimit ikonik me të njëjtin të shtëpisë së modës, me kanavacë të pagabueshme Monogram.

Përveç emrit True, ai përmban gjithashtu një detaj shtesë të personalizuar: ka një portret të një personazhi nga shfaqja e fëmijëve Sesame Street, Abby Cadabby. Me pak fjalë, Khloe Kardashian nuk kursen shpenzime kur bëhet fjalë për vajzën e saj dhe për këtë është kritikuar shumë.

Në fakt, nuk është hera e parë që e shohim vogëlushen të veshur me rroba të stilistëve apo të rrethuar me sende luksi: tre vjet më parë ajo i dhuroi asaj një makinë lodër, një version në miniaturë të Bentley-t rozë të ndezur.